Atletický čtyřboj

Ve středu 21. květnactyrboj se v Uherském Brodě uskutečnilo okresní kolo pětičlenných družstev základních škol v Atletickém čtyřboji. Za naši školu startovalo družstvo ml. žáků – Pavel Náplava 6.A, Pavel Dvouletý, Michal Gerža a Petr Strenzl 7.A, Marek Skřivan 7.D v disciplinách – 60 m, 800 m, skok vysoký nebo daleký a hod míčkem. Dále družstvo st. žáků – Martin Novák, Dominik Stašek 8.D a Tomáš Otradovec, Tadeáš Sobek 9.D v disciplinách – 60 m, 1000 m, skok vysoký nebo daleký a hod míčkem nebo vrh koulí.
Mladší žáci se umístili na 3. místě za Bojkovicemi a ZŠ UB Pod Vinohrady s celkovým počtem 5522 body. Michal Gerža byl na 2. místě mezi jednotlivci z ml. žáků s počtem bodů 1586.
Starší žáci skončili také na 3. místě před Bojkovicemi a Nivnicí s počtem bodů 7201. Tadeáš Sobek byl absolutně nejlepší ze všech jednotlivců s počtem 2163 body.
Všem našim atletům srdečně blahopřejeme za skvělé výkony a umístění.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

Sdílejte!