Štafetový pohár

P5150084Ve čtvrtek 15. května se naše škola zúčastnila krajského kola Štafetového poháru. V nepříliš vydařeném počasí se sešlo deset škol (dalších sedm svou účast na poslední chvíli zrušila). První se běžela štafeta 8 x 100 m (mladší a starší). Ti, kteří zrovna nezávodili, si mohli vyzkoušet překážkový běh, hod pěnovým oštěpem a hod raketkou. Za každou disciplínu dostali sladkou odměnu. Na závěr jsme se zúčastnili smíšené štafety na 8 x 200 m (2 holky a 2 kluci do třetí třídy a 2 holky a dva kluci do páté třídy). Přestože jsme bojovali naplno, bez pádů či problémů s předávkou kolíku, na medailové pozice jsme ani v jednom případě nedosáhli. Odnesli jsme si spoustu zážitků a zkušeností z velmi vydařené sportovní akce. Všem níže uvedeným dětem děkujeme za reprezentaci školy.

P5150095 P5150070

štafeta 1. až 3. třída – mladší

Barbora Foltýnková, Karel Hána, Klára Truplová, Kejř Kryštof, Kristýna Kročová

Adam Pohl, Kateřina Mojžišková, Samuel Straka

štafeta 4. až 5. třída

Barbora Jagošová, Michal Fryšták, Nela Zapletalová, Filip Hřib, Veronika Hlaváčková

Tomáš Tománek, Markéta Koubková, Denis Říha

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!