Výsledky atletických závodů Pohár rozhlasu

V úterý 13.května se atletická družstva naší školy zúčastnila atletických bojů o Pohár rozhlasu na atletickém hřišti v Uherském Hradišti. Nejlépe dopadli mladší žáci, kteří vybojovali krásné třetí místo v obrovské konkurenci 11 základních škol Hradišťska a Brodska.

Mladší žáci ve složení: Marek Skřivan, Tomáš Jelínek, Michal Gerža, Rosťa Mléčka, Tomáš Zajíc, Pavel Náplava, Pavel Dvouletý, Jakub Kunt, Erik Hábl, Petr Strenzl, Petr Goliáš vybojovali třetí místo, když je bodově přeskočila pouze ZŠ Sportovní a ZŠ Bojkovice. Starší žáci ve složení: Tadeáš Sobek, Kovařík Vojta, Novák Martin, Tomáš Otradovec, Jurásek Jakub, Dominik Stašek, Matoušek Tomáš obsadili 4. místo, kdy třetí místo ztratili bohužel díky špatné štafetové předávce. Mladší dívky ve složení: Sajblová Johana, Šťastná Helena, Výstupová Magda, Preclíková Štěpánka, Pukovcová Klára, Tomková Aneta, Geitlerová Sarah, Dobiášová Vendula, Zapletalová Bára obsadily 6. místo z 12 družstev. Za zmínku stojí individuální výkony: Kovařík – 2. místo vrh koulí, Skřivan – 2. místo 60 m. Družstvům mladších a starších žáků budeme držet palce na atletickém čtyřboji . Všem blahopřejeme a děkujeme za sportovní reprezentaci školy.

Sdílejte!