Soutěž Školní časopis roku 2014

V úterý 6. května jsem se se skupinkou dvou žáků z I. stupně a pěti žáků z II. stupně vydala do Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně na vyhlášení výsledků krajského kola soutěže Školní časopis roku 2014. Do Zlína jsme dorazili kolem 9. hodiny ráno, a protože do začátku akce zbývala ještě hodina, vydali jsme se na prohlídku knihovny. Žáci byli fascinování, kolik knih se v regálech nachází, a ty, které je zaujaly nejvíce, si prohlédli podrobněji.

Soutěž byla rozdělena do několika kategorií. Nás zajímaly dvě: I. stupeň a II. stupeň. Časopis I. stupně Smajlík se odborné porotě, která hodnotila grafické zpracování a jazykovou a obsahovou stránku, líbil tolik, že obsadil ve své kategorii 1. místo a žáci zároveň získali tři ocenění poroty. Časopis II. stupně Všeználek se umístil ve své kategorii na 2. příčce.

Doufáme, že i v celostátním kole bude práce mladých redaktorů naší školy oceněna.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!