Malí fotbalisté postupují do krajského kola Mc Donalďs Cupu

FotbalistéStadion Širůch ožil 6.května opět fotbalem mladších žáků z celého okresu. Hrálo se okresní kolo Mc Donalďs Cupu a naši školu skvěle  reprezentovalo družstvo složené ze žáků 2. a 3. ročníku. Jako  už tradičně  se chlapci utkali v prvním zápase se ZŠ Uh sportovní, zápas vyhráli 3:1 (Kowalík 2, Horák 1). Další zápas sehráli s Bánovem 3:1 (Kowalík 2, Popelka 1). Poslední utkání nás čekalo se ZŠ Strání, které jsme vyhráli 5:1 (Kowalík 4, Popelka 1). Žáci prolétli vítězně skupinou a postoupili do semifinále, kde se utkali s Polešovicemi 1:0 (Kowalík 1) a do finále nastoupili s odhodláním poprat se o zlato. Skvělé zakončení  turnaje završili zápasem se ZŠ Uh. Brod Na Výsluní 4:2 (Kowalík 4). 20.května naši malí fotbalisté jako vítězové postupují do  krajského kola ve Zlíně. Blahopřejeme k postupu a přejeme hodně úspěchů. Sestava: J. Kowalík, A. Pohl, S. Straka, D. Vícha, L. Filípek, F. Horák, M. Popelka, A. Bureš, A. Neubauer, brankář K. Kejř.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!