Matematické soustředění s výhledem na Bílé Karpaty

soustredeniVe dnech 29. – 30. dubna jsme se my, žáci VI.D a VIII.D, zúčastnili matematického soustředění v Nové Lhotě. Byli jsme ubytováni v hotelu Háj. Už jen kvůli tomuto místu byste měli litovat, že nejste v matematické třídě, protože byste si mohli vychutnat nejen luxus hotelu, ale i krásné prostředí kolem. Měli jsme příležitost vyzkoušet si logické hry, ze kterých se nám často kouřilo z hlavy. Někteří dokonce začali i přemýšlet. Nakonec spousta z nás odjela s diplomy, které jsme získali v blokusu, setu, pexesu, desítce, riskuj, digitu, kupkách a v dalších matematických úlohách. Možná si říkáte, že jsme nemohli mít čas si oddychnout. Někteří z nás zjistili, že dokonce v té hlavě něco mají. Byli jsme také na výšlapu na Kubíkův vrch.Cestou nám začalo trošku pršet, ale náladu nám zlepšil ovčácký pes. Myslíme, že i přes některé naše puberťácké výlevy, které našim učitelkám hrály na nervy, jsme si pobyt všichni dostatečně užili a šesťáci se můžou těšit, že v osmičce pojedou ještě jednou.

Barbora Šebelová 8. D, Viktorie Šnajdrová 8. D

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!