Velikonoce s Gençay

OLYMPUS DIGITAL CAMERAVelikonoce oslavují probouzení přírody a příchod jara. Do tradic, s Velikonocemi spjatých, jsme dali nahlédnout i našim francouzským přátelům. S dětmi z francouzské školy v Gençay jsme navázali spolupráci v rámci e-Twinningu tento školní rok. Věřím, že přáníčka, která jsme dětem vyrobili, přinesou nejméně stejnou radost, jakou způsobila ta jejich nám. Děti si při jejich zhotovování dávaly záležet, každé je osobní, originální. Jejich rozmanitost a krásu můžete posoudit sami ve fotogalerii.

OLYMPUS DIGITAL CAMERASoučasně pracujeme i na projektu ´“Škola a město, ve kterém žijeme´“. Součástí videozáznamu, jehož tvůrci a komentátory budou samotné děti, bude i obrazová příloha s doprovodnými texty dětí v podobě komiksu. Jistě se s vámi o toto dílko po jeho zhotovení podělíme.

Přejeme všem klidné a spokojené Velikonoce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sdílejte!