Halová olympiáda 1. stupně

HalováŽáci  2. – 5. tříd dne 2. dubna reprezentovali skvěle naši školu i přes velkou konkurenci dvaceti škol z celého okresu v atletice na „Halové olympiádě“ v Uherském Hradišti. Závodilo se v těchto disciplínách: sprint, hod míčkem, skok z místa, vytrvalostní běh, štafetový běh. V kategorii  1. – 3.tříd  reprezentovali: Natálie Pflugerová, Klára Truplová, Filip Horák, Ondřej Špatný, Kryštof Kejř,  Kateřina Mojžišová získala 3. místo ve vytrvalostním běhu a Marek Feldvabel skončil na 6. místě. V kategorii 4. – 5. tříd: Zuzana Jelínková, Radka Kedrová, Tomáš Obdržálek, Matyáš Habarta, Jan Janík, Markéta Koubková skončila na 4. místě ve sprintu, Barbora Jagošová na 5. místě ve vytrvalostním běhu.  Nejlépe se umístil  Roman Vavřiník na 1. místě v hodu míčkem.  Oceněným sportovcům gratulujeme a všem děkujeme za  výborné sportovní výkony.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!