Jarní sběr na 1. stupni

Milí žáci a vážení rodiče, v úterý 15.dubna  se uskuteční na naší škole sběr papíru. Papír do školy vozte až v úterý 15.4.  od 7.00 do 7.35 a odpoledne od 14.00 do 17.00 hod. Vyučování nebude přerušeno. Papír nemusíte vázat provázkem. Nesbíráme kartony a krabice. Až do poloviny června mohou rodiče vozit sběr přímo do sběrných surovin v Uherském Hradišti, ulice Průmyslová. Tam je důležité nahlásit školu a třídu. Doklad od sběru odevzdejte třídní učitelce. Peníze za sběr ponechejte ve sběrných surovinách. Každá třída má možnost  zúčastnit se soutěže ve sběru, získat umístění a ocenění. Třída, která odevzdá největší množství papíru, získá odměnu. Třídy, které se umístí na druhém a třetím místě, dostanou  odměnu taktéž.
Děkujeme za spolupráci.