Vyhrajeme 100 000,- Kč ???

Naše škola se zapojila do soutěže o 100 000,- Kč. Tuto soutěžní akci vyhlásila společnost Tesco. Naším úkolem je nyní nasbírat co nejvíce kartiček, které získáte v obchodním řetezci Tesco za Váš nákup. Za každých utracených 200,- Kč nebo za nákup vybraných produktů získáte u pokladny balíček. Jeho součástí jsou obrázkové kartičky od Disney, díky kterým si můžete procvičit angličtinu a navíc jedna malá kartička s 12 místným numerickým kódem. Hlasovat pro naši školu můžete buď prostřednictvím internetových stránek www.pohadkovetesco.cz  tím, že vyhledáte v seznamu naši školu a zadáte 12 místný kód, nebo kartičky odevzdáte ve škole a kód zadáme my za vás. A kde můžete kartičky odevzdat? Na II.stupni můžete kartičky vhazovat do připravené sběrné krabice u školního bufetu, na I.stupni do krabiček, které vám připravili vaši třídní učitelé. Akce probíhá od 5. března do 22. dubna 2014. Za případnou výhru chceme zlepšit prostředí školy. Všem zúčastněným děkujeme.

Roman Valenta, IX.D

Sdílejte!