Letošní skvělý lyžák = jedna velká klika

LyžákMinulý týden se žáci sedmého ročníku zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu v Beskydech v horském hotelu Kyčerka. Nádherné počasí (slunce a azurové nebe) po celou dobu kurzu, lyžařské středisko Synot Kyčerka s upravenými sjezdovkami v provozu až do pátku (v sobotu se kvůli špatným sněhovým podmínkám zavíralo), spousta zážitků z bowlingu a večerních programů –  to byla jedna velká klika, která udělala kurz opravdu výjimečným.

Lyžařského kurzu se zúčastnilo 85 dětí sedmého ročníku. První den po rozdělení do pokojů a ubytování byli všichni rozděleni do osmi výkonnostních družstev. Kvůli kvalitě sněhu byla doba lyžařského výcviku posunuta od 8:00 – 13:00 hod. Za brzké vstávání jsme byli odměněni lyžováním prázdnými a upravenými sjezdovkami. Po obědě se kvalita sněhu rychle horšila. Příjemným zpestřením byla návštěva bowlingového centra ve Velkých Karlovicích, kde si každý zazávodil za svou třídu. Nejlepší bowlingovou třídou byla nakonec 7.C. Výbornou atmosféru kurzu jsme si zpestřovali při večerních programech zpíváním písniček za doprovodu kytaristy Milana a houslisty Robina. Poslední den absolvovali všichni žáci slalom, kde mezi nejlepší patřili: Magda Výstupová, Tomáš Zajíc a Pavel Duda. Večerní karneval a diskotéka byly tou nejlepší třešničkou na dortu celého kurzu. Děkuji všem žákům a instruktorům za krásný a bezproblémový kurz.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

 

 

Sdílejte!