Elektronická žákovská knížka

Ve 2. pololetí školního roku 2013/2014 zadávají vyučující od 3. ročníku známky i do elektronické žákovské knížky.

Rodiče i žáci se do žákovské knížky přihlásí na stránkách školy v sekci Užitečné odkazy. Každý rodič obdrží na třídní schůzce své přístupové údaje (18. března na I. stupni a 20. března na II. stupni). Žáci své přístupové údaje dostanou v týdnu od 24. března do 28. března.

Pokud se rodiče třídní schůzky nezúčastní, domluví si termín převzetí přihlašovacích údajů s třídním učitelem. Prosíme, nesdělujte své přístupové údaje dětem, jsou pouze pro Vaši potřebu. Děti budou mít vlastní.

Do konce školního roku budou mít žáci také papírovou podobu žákovské knížky.

Prosím, budete-li mít jakékoliv problémy, kontaktujte nás na zsstmesto@zsstmesto.cz.

Podrobnější informace

 

 

Sdílejte!