Za olympijskými medailemi na Stupavu

IMG_9093V pondělí 17. února proběhl na naší škole lyžařský výjezd na Stupavu. Hlavním lákadlem byla možnost přihlásit se a zúčastnit závodů ve sjezdovém lyžování a snowboardingu a tím si přiblížit atmosféru zimních olympijských her v Soči. Na lyžařský výjezd se přihlásilo 43 žáků šestého až devátého ročníku. Za krásného počasí proběhlo na úvod asi dvouhodinové rozlyžování, kde si lyžaři mohli vyzkoušet všechny typy sněhu a to od zmrzlého až po měkký mokrý, ve kterém se v 11:00 hod. začal náš olympijský slalom.  Slalom zvládli všichni účastníci a pro nejlepší v jednotlivých kategoriích byly připraveny ceny, které byly předány následující den v olympijském studiu na naší škole. Všichni byli s akcí velmi spokojeni a zážitek ze slalomu si pochvalovali.

Výsledky:

slalom chlapci – 1. Otrusiník Radim 2. Štěrba Vojtěch 3. Tomaštík Dalibor

slalom dívky: 1. Tylová Vendula  2. Skřivánková Lucie  3. Burešová Valerie

slalom snowboard 1. Pořízková Magda  2. Balajka Lukáš  3. Rokyta Václav

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

 

Sdílejte!