Škola žije olympiádou

olympiadaZimní olympijské nadšení ovládlo I.stupeň. Stejně jako dospělí i žáci sledují olympijské dění a fandí našim reprezentantům v Soči. Proto se nechali inspirovat k vytvoření nádherných výtvarných prací. Budovu naší školy zdobí medaile třetích ročníků, poštovní známky čtvrtých ročníků, koláže páťáků a ty jsou doplněny anglickými názvy, které si žáci procvičili na hodinách angličtiny. Ve druhém ročníku již druhý týden pokračuje soutěž ve znalostech ZOH.  Každý den věnujeme některé jiné olympijské disciplíně.  Žáci získávají nové informace o jednotlivých sportech a významných sportovcích, sledujeme aktuální dění v Soči a úspěchy našich reprezentantů. Děti získávají body za jednotlivé pracovní listy a také za plnění speciálních domácích úkolů.  Soutěžení probíhá i aktivně jen v tělocvičně, protože zimní počasí nám bohužel zatím nepřeje. Výsledky naší práce můžete vidět v jednotlivých třídách a v prostorách naší školy

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!