Malí recitátoři

V pondělí 10. února  proběhlo na 1. stupni ZŠ školní kolo recitační soutěže. Dvacítka finalistů postoupila z ročníkových kol a soutěžilo se ve třech kategoriích. Porota ve složení Mgr. Matyášová, Mgr. Dostálková, Mgr. Gejdošová a Mgr. Daňhelová měla letos opravdu velmi těžké rozhodování, proto byla také  poprvé udělena i zvláštní ocenění.

V 0. kategorii, žáci prvních tříd, se na 1. místě umístila Kamila Holčíková, na 2. místě Veronika Hájková a na 3. místě David Pořízek.

V 1. kategorii, žáci 2. a 3. tříd, obsadila 1. místo Rozálie Zemánková, 2. místo Eliška Kubíková a 3. místo Kryštof Vašťák. Zvláštní ocenění si odnesla Helena Vojtková.

Poslední kategorii tvořili žáci 4. a 5. tříd. Tady zvítězila Jana Magdalena Jara, 2.místo vybojoval Vojtěch Zábranský a 3. místo obsadil Michal Šmíd. V této velmi vyrovnané kategorii byla udělena dvě zvláštní ocenění, a to pro Valentinu Cíchovou a Nikolu Benedíkovou.

První dva ocenění z každé kategorie budou naši školu reprezentovat v pondělí 17. 2. 2014 v okrskovém kole, které proběhne ve St. Městě.

Všem soutěžícím budeme držet palce a přejeme co nejlepší umístění.

Sdílejte!