Tadeášovi kluci dosáhli na třetí místo

Halová kopanáV úterý 4.února se naši fotbalisti pod vedením kapitána Tadeáše Sobka poprali o postup z okrskového kola v halové kopané základních škol. Z celkového počtu 6 zúčastněných škol se naši kluci umístili na třetím, bohužel nepostupovém místě. V systému jedné skupiny, kdy hrál každý s každým, se naši kluci postupně utkali se všemi družstvy. Postupně porazili Traplice, Kunovice, Uherský Ostroh, ale Za Alejí byla nad naše síly. A tak o druhém postupujícím měl rozhodnut poslední zápas se Sportovkou. Bohužel velké chyby v obraně rozhodly o rychlých gólech v naší bráně a zápas se nám již nepodařilo otočit. Po naší prohře 3:1 se tak Sportovka stala druhým postupujícím. Kluci uznali kvality soupeře a naše třetí místo bylo opravdu zasloužené. I přes nezdar postupu klukům ke třetímu místu gratulujeme. Sestava: Sobek, Otrusiník, Kadlček, Andrýsek, Balajka, Vanda, Pantlík, Dvouletý, Novák, Jegla

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

 

Sdílejte!