Školní kolo recitační soutěže

Recitace27. ledna se po vyučování začal ozývat z učebny 6. C nezvyklý ruch. Nejlepší recitátoři z jednotlivých tříd 2. stupně se připravovali na to, aby podali co nejoslnivější výkon na letošním školním kole recitační soutěže, které bylo zahájeno s odbitím 14. hodiny. Porota si vyslechla vystoupení 34 žáků, kteří si k přednesu volili poezii, prózu i drama.
O postupová místa se bojovalo ve dvou kategoriích. V nižší kategorii (6.–7. třída) porotu nejvíce oslovilo vystoupení Lidušky Gieslové z 6. D, druhé místo obsadila Barbora Rokytová z 6. B. Jako náhradník byl zvolen Štěpán Hejda ze 7. B. Ve vyšší kategorii postupová místa díky svým výkonům získaly Renata Šťastná z 9. D a Michaela Kročová z 8. A. Na krásném třetím (bohužel nepostupovém) místě skončila Andrea Šatavová z 9. D.
Postupujícím gratulujeme a budeme jim držet palce v dalším kole soutěžního klání. Všem recitátorům děkujeme za účast. Doufáme, že i v příštím roce se sejdeme ve stejně hojném počtu.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!