Únorové lyžování v Osvětimanech

Ve čtvrtek 6.února pořádá naše škola lyžařský výjezd do Osvětiman. Přihlásit se mohou žáci 8. a 9. ročníku. V pátek 7.února je lyžařský výjezd určen žákům 6. a 7. ročníku. Nejedná se o lyžařský výcvik, jedou žáci, kteří svah zvládnou. To platí především pro žáky 6. a 7. ročníku, kteří zatím neprošli výcvikovým kurzem.

Odjezd ve čtvrtek i v pátek bude ve 12:00 hod. od II. stupně, předpokládaný návrat 16:30 hod. Cena výjezdu 150,- Kč ( 20 jízd + doprava). Další jízdy si platí každý sám dle aktuálního ceníku vleků. S sebou: svačina, pití, výzbroj, výstroj,(nutná přilba a lyžaři hůlky !!). Přihlášky k vyzvednutí u pana učitele Zábranského v kabinetě Tv. Vyplněnou přihlášku s penězi odevzdat co nejrychleji panu učiteli. Přihlášky přijímány do naplnění autobusu (nejpozději  středa 5.2.2014).

Lyžování zdar Honza Zábranský

Přihláška pro 6. a 7. ročník

Přihláška pro 8. a 9. ročník

Sdílejte!