Den otevřených dveří v I. C

dvereVe středu 8. ledna 2014 proběhl ve třídě I. C Den otevřených dveří. Tentokrát ale nepřišly do školy pouze děti, nýbrž je v hojné míře doprovázeli také rodiče a prarodiče. Děti se už nemohly dočkat, až všem předvedou, co všechno se už od září v první třídě naučily. Nedočkavě očekávaly, kdy už zazvoní zvoneček a vyučování konečně začne. Všichni se nakonec dočkali a děti potom rodičům předvedly spoustu písniček a básniček, ale i nejrůznějších říkanek, které nám ve výuce pomáhají. Ukázaly také své znalosti v českém jazyce, kde pozorně četly krátké texty, malovaly obsah věty a rozhodovaly o správnosti vět. V matematice předváděly znalosti v počítání v oboru čísel do šesti, porovnávaly čísla a také prováděly rozklady čísel. Všem nám čas velmi rychle ubíhal a potom se už děti musely se svými rodiči rozloučit a pokračovat tak v dalším vyučování.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

Sdílejte!