Zážitková škola SŠPHZ

Zážitková školaV úterý 17. prosince navštívili žáci 9. ročníku Střední školu průmyslovou, hotelovou a zdravotnickou v Uherském Hradišti.

Žáci byli rozděleni do několika skupin a poté je reprezentanti školy provázeli podle předem připraveného rozvrhu jednotlivými stanovišti. Žáci měli možnost vidět ukázky vyučovacích předmětů, kterým by se mohli věnovat na této škole. Zkusili si spoustu různých činností. Kluky nejvíce zaujala elektronika, kde si mohli hrát s robotem, který byl ovládán pomocí počítače nebo si mohli zkusit vytvořit 3D objekt. Holky zase nejvíce zaujala instruktáž první pomoci, zkusily si, jaké by to bylo být sestřičkami, kuchařkami nebo barmankami.  Balení dárků, elektronika, zachraňování životů a zejména ochutnávání produktů a pochutin v hotelové části školy, kde dostali téměř vše, od různě barevných drinků až po palačinky, se všem velmi líbilo. Žáky doprovodili i učitelé naší školy. Byla to velmi přínosná návštěva a všem se moc líbila. 

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

 

Sdílejte!