První divadelní představení

Ve středu 18. prosince jsme se se školním divadelním kroužkem vydali do zlínského divadla na první představení v tomto školním roce.Shlédli jsme muzikálovou hru Divotvorný hrnec, o kterém my deváťáci víme, že je to první muzikál, který přivezla z USA herecká dvojice Jiří Voskovec a Jan Werich.

I když jsem čekali, že představení, které trvalo 2 hodiny 45 minut bude zdlouhavé a nudné, moc se nám líbilo. Nakonec to bylo jedno z nejlepších, jaké jsme kdy v Městském divadle Zlín shlédli.

Muzikál pojednával o dvou českých občanech – dívce Káče a jejím tatínkovi, kteří hledali poklad na konci duhy až v daleké Americe. Na této cestě našli oba své vlastní štěstí, i když nebylo tolik movité.

Už se moc těšíme na další představení, na které se vypravíme 12. února 2014.

Karolína Bartošíková, IX. D

Sdílejte!