Zahájení úspěšného chatování

Jedním z nejdůležitějších cílů e-Twinningu je rozvíjet pozitivní vztah k anglickému jazyku.chat_eTwinning Proto jsme se úspěšně zapojili do projektu s polskou školou Zespół Szkół im. Jana Pawła II, která se nachází ve městě Paterek na severu Polska. K chatování používáme prostředí Twinspace, kde je každý žák zaregistrovaný a má zde i svůj profil. Všichni žáci tak mají přístup ke komunikaci s novými kamarády.
Žáci se budou setkávat dvakrát do měsíce a chatovat na různá témata. Jelikož se dnes žáci setkali poprvé, tématem bylo zjistit informace o rodině, městě, škole a zálibách. Příštím tématem budou Vánoce. Dle dnešních reakcí lze soudit, že si žáci tuto aktivitu velmi užívají a radostné výkřiky „už mi píše!” jsou toho důkazem.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!