Přebor škol v šachu

Vítězné družstvoOkresní kolo Přeboru škol v šachu čtyřčlenných družstev se poprvé konalo ve Starém Městě v klubovně ŠK St.Město,  kde má své zázemí také náš školní šachový kroužek.  Výhodu domácího prostředí skvěle využilo družstvo ZŠ St. Město soutěžící v kategorii I.  1.-5.ročník ZŠ a s přehledem zvítězilo s náskokem 5,5 bodu na druhé místo.  

Členy zlatého družstva byli Viktorie Všetulová, Roman Lapčík, Robin Čapek a Stanislav Foltýnek. Také v kategorii II.  6.-9.ročník ZŠ a příslušné ročníky víceletých gymnázií jsme měli své zastoupení. Reprezentovali nás Ondřej Stoklásek, Kryštof Psotka,  Filip Najman a Michal Katrňák.  Družstvo  skončilo uprostřed výsledkového pole. Získalo krásné 4.místo. Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!