Mikulášská nadílka a vánoční jarmark

JarmarkStředa 4. prosince byla ve znamení Mikulášské nadílky a tradičního vánočního jarmarku. Dopoledne obcházel Mikuláš se svou družinou a cimbálovou muzikou všechny třídy na II. stupni a společně se žáky si zazpívali vánoční koledy. Anděl rozdával sladké dobroty hodným a snaživým žákům a čert naopak vyplácel zlobivé děti, které si pomocí své kouzelné vševědoucí berly vybral Mikuláš a zavolal si je před tabuli, kde musely slíbit, že se polepší. 

Odpoledne patřilo vánočnímu jarmarku, který zahájila scénka dramatického kroužku plná čertů vedených Mikulášem a andělem. Vánoční koledy návštěvníkům zazpíval dětský pěvecký sbor a atmosféru dokouzlila cimbálová muzika.  Návštěvníky čekaly na jarmarku stoly plné všelijakého zboží, které si doma vyrobili sami žáci nebo s pomocí svých rodičů. Na dračku šlo hlavně vánoční cukroví, sušené ovoce, a různé vánoční dekorace. Návštěvnost jarmarku byla letos vysoká a doufejme, že tomu bude tak i v dalších letech. Budeme se těšit na příště.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!