PeckaFilm: jdeme do kina!

V pátek 29. listopadu byly vyhlášeny výsledky 3. kola výtvarné soutěže PeckaFilm a naše škola a její žáci získali celkově 4 ocenění.

Tereza Zambalová 8.B – 1. místo – nejvyšší počet hlasů (971 hlasů!)
Nikola Maňásková 9. A – 1. místo – odborná porota
Katka Kročilová 7.C – 2. místo – odborná porota a 3. místo – počet hlasů (836 hlasů!)

Vítězné práce jednotlivců byly oceněny sadou volných vstupenek na filmové projekce v kině Hvězda a dalšími hodnotnými cenami od sponzorů soutěže. Naše škola (II. stupeň) získala pro všechny své žáky zdarma filmové představení v kině Hvězda. Všechny děti, jejichž práce byly vybrány do soutěže, získaly za odměnu volnou vstupenku na bijáskové představení Turbo 3D v den vernisáže.

Všem co hlasovali děkujeme a  vítězům gratulujeme.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!