Školní jarmark se blíží

Letos se školní jarmark bude konat ve středu 4. prosince od 14:00 do 16:30 hod. Srdečně zveme všechny  rodinné příslušníky i celou veřejnost. Program zahájí ředitel školy Mgr. Josef Jurnykl a poté se můžete těšit  na hudební vystoupení. Koledy vám zazpívají žáci pod vedením Mgr. Hany Pelkové a cimbálová muzika zahraje pod taktovkou Mgr. Josefa Pavely. Divadelní překvapení si pro vás přichystala Mgr. Hana Rudinská se svými svěřenci z dramatického kroužku.

Prodej výrobků se uskuteční v prostorách tříd VI.A, IX.B a VI.B a taky na chodbě před třídami. Žáci si již tradičně připravili spoustu rukodělných výrobků. Sortiment zboží bude různorodý, hlavně se bude jednat o vánoční ozdoby všech barev a tvarů.

Přijďte všichni načerpat atmosféru předvánočního času, poslechnout si koledy a koupit dáreček pro své blízké.

Sdílejte!