Bobřík informatiky

Bobřík informatikyV minulém týdnu se žáci tříd s rozšířenou výukou matematiky a informatiky zúčastnili již po šesté národní soutěže Bobřík informatiky. Letos soutěžilo 34 454 účastníků. A jak dopadli v této velké konkurenci naši žáci? V první tisícovce se umístilo celkem 12 žáků, Denisa Kneslová skončila na prvním místě v národním kole s plným počtem bodů. Jaký byl průběh soutěže? Nejdříve ve středu 13. listopadu své štěstí zkusili žáci 8. D a 9. D v kategorii Kadet. Za školu se kategorie Kadet zúčastnilo 37 žáků, alespoň 150 bodů dosáhlo a úspěšnými řešiteli bylo 17 soutěžících. Nejvíce bodů za školu získal Richard Hájek, 8.D (1.místo), Lucie Korvasová, 9. D (2. místo) a Valerie Šenkyříková, 8.D (3.místo).

Ve čtvrtek 14. listopadu se kategorie Benjamin zúčastnilo celkem 48 žáků 6. D a 7. D, 14 žáků se stalo úspěšnými řešiteli. Na prvním místě v této kategorii za školu skončila Denisa Kneslová (7.D), na 2. místě byl Marek Skřivan (7.D) a 3. místo Ludmila Gieslová (6.D).

Všem úspěšným řešitelům blahopřejeme!

 

 

Sdílejte!