3. kolo výtvarné soutěže PeckaFilm je tady!

3. kolo výtvarné soutěže PeckaFilm je tady! Za naši školu bylo posláno 5 výtvarných prací, tak jak velí Šmoulovépravidla soutěže. Pro 3. kolo soutěže bylo zvoleno téma „Šmoulové v Hradišti!“ Žáci nakreslili Šmouly na návštěvě na svém oblíbeném místě v Uherském Hradišti. Velkou popularitu Šmoulů podpořily v poslední době dva celovečerní filmy ve 3D.

Hlasujte za vaše spolužáky a za naši školu na www.peckafilm.uh.cz. Veřejné hlasování probíhá od 12. – 26. 11. 2013.

Seznam žáků, jejichž díla byla poslána do soutěže: 

  1. Karolína Wanke, 7. A
  2. Nikol Maňásková, 9. A
  3. Tomáš Hruška, 9. A
  4. Kateřina Kročilová, 7. C
  5. Tereza Zambalová, 8. B

Hodnocení: Proběhnou dvě hodnotící kola prací jednotlivců. První je veřejné hlasování na webových stránkách soutěže. Hlasovat a podpořit může kdokoliv (pedagogové, samotní žáci, rodinní příslušníci ad.). Druhé fundované hodnocení provede nezávisle na veřejném hlasování odborná porota. V hodnocení odborné poroty budou práce rozděleny na 1. a 2. stupeň. Soutěžní družstvo s nejvyšším součtem hlasů všech svých soutěžích (daného stupně ZŠ) získává pro svou školu (daný stupeň) školní projekci zcela zdarma.

Vyhlášení vítězů a předání cen: Slavností vyhlášení spojené s vernisáží nejlepších prací proběhne v pátek 29. 11. 2013 v kině Hvězda. Budou oceněny tři nejlepší práce jednotlivců (dle veřejného hlasování), tři nejlepší práce žáků dle odborné poroty (odděleně 1. a 2. stupeň) a vyhlášena škola s nejvyšším součtem počtu hlasů svých soutěžících z veřejného hlasování. Všechny soutěžící děti, které se vyhlášení zúčastní, získávají za odměnu volnou vstupenku na bijáskové představení.

 

 

Sdílejte!