Úspěch ve výtvarné soutěži s TV Slovácko

Dne 23. srpna vyhlásila regionální TV Slovácko výtvarnou soutěž s tématikou: „Regionální Soutěžtelevizní zpravodajství – i na zapomenutých místech se dějí velké věci“. TV Slovácko představila své nové logo, které mělo být nedílnou součástí výkresu. Soutěže se zúčastnili žáci VII. A a VII. D, kteří byli zařazeni do 3. kategorie, to znamená 7.  –  9. ročník.

Žáci se tématu zhostili velmi zodpovědně a kreslili i malovali reálné i fiktivní dění na Uherskohradišťsku. Jelikož jsme výkresy tvořili těsně po skončení Slováckých slavností vína a otevřených památek, hodně žáků malovalo dění na této krásné folklorní akci, jež pořád rezonovala v jejich hlavách. To byl i případ Nely Vávrové ze VII.D, která pro naši školu vybojovala v této soutěži krásné 3. místo ve 3. kategorii. Vytvořila výkres zachycují dění právě na Slavnostech vína.  Tímto jí gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších výtvarných soutěžích.

Aby toho nebylo málo, naše škola také získala krásné 1. místo za nejvyšší počet zaslaných výtvarných prací. Zasláno bylo 25 výkresů! Nela Vávrová získala od zástupce TV Slovácko Ing. Zdeňka Mikela krásné ceny v podobě trička, hrníčku a volné vstupenky do kina. Zkrátka nezůstali ani ti, kteří se soutěže zúčastnili – všichni obdrželi volné vstupenky do Aquaparku Delfín nebo do kina Hvězda na dětské představení. Všem gratulujeme.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!