e-Twinning v 6.ročnících

šesťáciNa základě již tříleté úspěšné spolupráce s partnerskou školou College Jean Jaures  z města Gençay ve Francii jsme se rozhodli zapojit do e-Twinningových projektů i žáky z 6. ročníků. Formou různorodých aktivit se tak žáci seznámí s anglickým jazykem na jiné rovině a pochopí, že znalost jazyků je dnešní nezbytností. Projekt, který se nazývá „Busy bees are having fun“ si žáci budou vyměňovat tématická přáníčka. Každý žák má svého francouzského kamaráda na dopisování a v průběhu měsíce září a října si již navzájem poslali dvě přání. V první zásilce se tak žáci představili navzájem, někteří přidali fotky,  mapy či prospekty svých obcí a měst. Druhá zásilka se nesla v Halloweenském duchu. Přáníčka byla plná duchů, strašidelných postaviček a básniček.Každé přání je odrazem toho, jak jsou žáci nadšeni a zapáleni pro tyto aktivity. Za pilnou a svědomitou přípravu jim velmi děkuji a už se mohou těšit na přání s vánoční tématikou.

Sdílejte!