Stopku vystavily Bílovice

Ve středu 23.října proběhlo na hřišti Širůch druhé kolo Coca cola cupu školského poháru v kopané. Bohužel naši kluci narazili v prvním zápase na silného soupeře ZŠ Bílovice, která se pasovala ihned do role favorita. Naši kluci a děvče (Danča Dvouletá) si nedokázali vytvořit gólové situace a zápas prohráli 2:0.

Hlavním důvodem bylo i nasazení destruktivního hráče z řad protivníka na našeho kapitána Tadeáše Sobka, který byl od začátku do konce zápasu terčem neustálého okopávání na hranici pravidel. Ve druhém zápase si naši kluci poradili s Traplicemi 8:0 a v posledním zápase porazili Napajedla 4:1. Vítězem a postupujícím se staly Bílovice, které neokusily hořkost porážky.Naši kluci skončili i přes dobré výkony na druhém místě. Všem moc děkuji za sportovní reprezentaci školy.

Sestava: Sobek, Vanda, Hábl, Dvouletý, Andrýsek, Jegla, Kadlček, Kolář, Novák, Dvouletá, Pantlík,Otradovec.

Sdílejte!