Halová kopaná pod naší taktovkou

KopanáV pátek 18.října se sjely fotbalové výběry sedmi základních škol Uherskohradišťska na turnaj v halové kopané mladších žáků na sportovní halu Širůch do Starého Města. Turnaj podpořil finanční částkou Zlínský kraj, tak bylo o mladé fotbalisty dobře postaráno – krásné ceny, dobré zázemí a kvalitní rozhodčí a občerstvení.

Po bojích v základních skupinách, Zlínský krajkde naše družstvo hrálo s Gymnáziem Uherské Hradiště 2:1, s Březolupy 0:0, se ZŠ Za Alejí 1:0 , se v semifinále utkalo s Velehradem 5:1. Ve finálové skupině jsme porazili Gymnázium Uherské Hradiště 2:1 a se Za Alejí remizovali 1:1. Tato remíza nás ve finálové skupině posunula na první místo. Konečné pořadí:1. místo ZŠ Staré Město, 2. místo Gymnázium Uherské Hradiště, 3. místo ZŠ Uherské Hradiště Za Alejí.

Celému družstvu moc gratulujeme a přejeme spoustu dalších sportovních úspěchů. Někteří na ně mohou navázat již ve středu, kdy pořádáme druhé kolo Coca cola cupu školského poháru.

Sestava: Vanda Tomáš, Dvouletý Pavel, Erik Hábl, Novotný Jan, Skřivan Marek, Zajíc Tomáš, Dobiášová Vendula, Novotný Radim.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!