IX. B sponzoruje i nadále

Loni v říjnu jsme se po exkurzi ve zlínské ZOO Lešná rozhodli pro sponzorství jednoho z místních zvířat. Ve třídě proběhlo hlasování. Vítězem se stal madagarský rodák lemur kata. Tahle poloopice nás zaujala svým výrazem i pruhovaným ocasem. Na jeho potřeby jsme mu poslali 700,- Kč. Rok uběhl a zoo se opět ozvala, zda i v tomto roce chceme nějaké zvířátko podpořit. Paní učitelka nás seznámila se smlouvou a opět jsme se kolektivně domluvili, že i letos pošleme nějaký ten peníz. Jelikož jsme chtěli změnu, rozhodli jsme se tentokrát pro obyvatele jižní Afriky – surikatu. Surikaty patří mezi oblíbence ve všech zoo a to zejména svým postojem na zadních a otáčením hlavičky. I pro surikatu putuje stejná částka jako loni pro lemura. Těší nás, že aspoň málem můžeme pomoci a také to, že naše třída se objeví opět v areálu zoo na tabuli sponzorů.

Jiří Jankovič, IX. B

Sponzorství 9. B

Sdílejte!