Den jazyků s e-Twinningem

V rámci Mezinárodního dne jazyků jsme letos s žáky uskutečnili první e-Twinningový projekt. Do projektu E-twinningse s námi zapojilo celkem devět evropských zemí (Estonsko, Lotyšsko, Polsko, Velká Británie, Makedonie, Francie, Řecko, Itálie a Švédsko).
Hlavním cílem tohoto svátku je propagovat jazykovou rozmanitost a podporovat studium jazyků. Tyto cíle jsme se rozhodli plně dodržet, a tak se žáci rozhodli, že připraví pro každou partnerskou školu dvě pohlednice. První pohlednici žáci vyrobili, vyzdobili ji přáním, česko-anglickým slovníkem a napsali pár řádků o naší škole a Starém Městě. Druhý typ pohlednice nám poskytla knihovna Starého Města, abychom mohli partnerským školám ukázat, jak to u nás vypadá.
Každým dnem již naši žáci očekávají zásilky z ostatních škol a seznámí se tak s jinými jazyky a evropskými městy.

Sdílejte!