Atletické závody v Uherském Hradišti

Minulý čtvrtek 19. září 2013 se uskutečnily atletické závody „O pohár starosty města Uherské Hradiště“. Počasí před samotnou akcí bylo takříkajíc bláznivé. V noci hustě pršelo a během dopoledne se střídaly chvíle řádně zamračené s těmi, kdy na nás vykouklo i sluníčko. Obsadili jsme všechny věkové kategorie. Jelikož se jedná o klasický čtyřboj, všechny naše závodníky čekaly stejné nebo podobné disciplíny. Starší kluci a holky měli sprint na 60 m, skok daleký, vrh koulí a vytrvalost na 800 m, mladší kategorie měla sprint na 60 m, skok daleký, hod míčkem  a vytrvalost na 600 m. Nejvíce se dařilo starším žákům ve složení Tadeáš SOBEK, Vojtěch KOVAŘÍK a Jakub JURÁSEK, kteří se dokázali v nabité konkurenci 13 družstev umístit na příjemném 3. místě. Hned za medailovým umístěním, tzn. na 4. místě, skončili mladší kluci. Mladší holky obsadily 5. místo a starší holky 10. místo. Celkově jsme jako škola vybojovali pěkné 5. místo ze třinácti zúčastněných škol. A to jen 6 bodů za uherskohradišťským gymnáziem (pozn. 6 bodů = cca 5 cm při skoku do dálky).Všem děkuji za vzornou reprezentaci a budeme se těšit na další atletické závody.

Sdílejte!