Pohádkový týden plný her

Týden plný herŽáci prvních tříd úspěšně zvládli svůj první týden ve škole. Každý den přicházeli naši prvňáčci do školy s velkým očekáváním. Vždy je totiž celým dopolednem provázela nová pohádka. V úterý na ně čekala pohádka O kohoutkovi a slepičce, ve středu O perníkové chaloupce, ve čtvrtek byl jejich kamarádem Budulínek a v pátek s pohádkou O veliké řepě ukončili celé pohádkové putování. Prostřednictvím pohádek tak děti postupně pronikaly do tajů matematiky, zvládaly své první psací pokusy, vyzkoušely si také stříhání a lepení, naučily se nové písničky a hry a samozřejmě se seznámily se svými budoucími spolužáky. První týden ve škole budou žákům připomínat nejen prožité veselé zážitky, ale také soubor pracovních listů Můj první týden ve škole.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!