Rozloučení s deváťáky

Rozloučení s deváťákyDne 27. června proběhlo v Sokolovně ve Starém Městě slavnostní rozloučení se žáky 9. ročníku. Třídní učitelky zastupující Mgr. Hana Rudinská, Mgr. Hana Pelková, Mgr. Eva Koňaříková a Mgr. Jitka Kardosová se loučily se svými třídami. Starostové, rodiče, rodinní příslušníci nejdříve zhlédli prezentace jednotlivých tříd, kdy žáci fotografiemi zavzpomínali na uplynulá léta strávená ve škole. Poté vyučující představily jednotlivé žáky, kteří obdrželi pamětní listy. Zazněly i nejzdařilejší slohové práce na téma Co mi škola dala a vzala. Nakonec se zástupci tříd rozloučili se svými třídními učitelkami. Celý program byl proložen kulturními vystoupeními. Na úvod zahrála školní cimbálová muzika, pak zazněla recitace a program ukončil školní pěvecký sbor. Čtvrteční odpoledne bylo velmi zdařilé. Všem deváťákům přejeme ještě jednou hodně studijních úspěchů a věříme, že budou dobře reprezentovat staroměstskou školu.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!