Besídka pro rodiče v 5.B

BesídkaVe středu 26.června si děti z 5. B pod vedením paní uč. Matuchové připravily pro své rodiče besídku, ve které předvedly svůj talent a um. Rodiče měli možnost zhlédnout vystoupení břišních tanečnic. Poslechli si zdatné hudebníky, kteří zahráli na klavír, flétny, housle, kytaru nebo klarinet. Děti rodiče pobavily svými vtipy, hádankami, básničkami a také je zapojily do svých kouzelnických vystoupení. V neposlední řadě si pro rodiče připravily svou vlastní pohádku Čtvero ročních dob, ve které se propojují motivy klasické pohádky s motivy dnešní doby a to vše v humorném podání. Děti program zakončily písní Zkoušení (Svěrák, Uhlíř), ve které i přes počáteční neúspěchy přece jen postoupí do šesté třídy. Děti poděkovaly paní učitelce za vedení po tři roky a připojily i milý dárek. Po programu dětí se všichni občerstvili výbornými dobrotami, které přinesly maminky. Následovaly prezentace s fotkami a událostmi, které jsme společně během 4. a 5. třídy prožili.  Všem se besídka moc líbila a sem tam ukápla rodičům i paní učitelce nějaká ta slzička dojetím.

 

Sdílejte!