Výlet za odměnu

Nový SvětlovDne 25. června se 2. stupeň naší školy vydal na výlet za odměnu. Jeli žáci, kteří se umístili na prvních místech v nějaké soutěži či závodu. Celkem nás jelo 37 . Naší první zastávkou se stal zámek Nový Světlov v Bojkovicích. Po projítí krásného zámku si asi polovina z nás chtěla rezervovat pokoj, který se zde nacházel, ale po zjištění ceny si to většina rozmyslela. Další zastávka byla hvězdárna v Uherském Brodě, kde jsme se dozvěděli hodně zajímavých věcí o UFO a dalších záhadách s oblohou spojených. A poslední zastávkou byl aqua-park v Uh.Brodě, který byl sladkou tečkou za naším výletem. I přes ne moc vyvedené počasí se nám výlet moc líbil. Také bychom chtěli poděkovat naším báječným učitelkám paní učitelce Kubíkové a paní učitelce Koňaříkové, že tento výlet zorganizovaly a podnikly s námi.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!