Barevný svět 2013

Barevný světTak znělo motto letošní školní akademie. A že opravdu barevná byla! Vždyť samotný program obsahoval  dvaadvacet vystoupení  žáků prvního i druhého stupně. Na podiu se střídala čísla taneční, hudební, sportovní, recitační i divadelní. Zaznívala zde nejen čeština, ale i angličtina, slovenština či jadrné slovácké nářečí. Mohli jsme například  vidět vystoupení folklorního kroužku, zábavnou hudební rozcvičku, Paridův soud, Plastic fashion show či obdivovat dokonalé taneční umění druháčků Nely Koskové a jejího malého partnera. Celý program zakončila  ukázka z muzikálu Pomáda, kterou předvedli žáci devátých tříd. Pochvalu si jistě  také zaslouží Lucka Korvasová a Kristýna Uhříčková z třídy 8.D, jež se  velmi dobře zhostily průvodního slova.

Všem aktérům školní akademie patří dík. Za tvrdý nácvik i za to, že v úmorném horku dokázali výborně zvládnout své role a celé dvě hodiny  bavit  publikum.  Jejich úsilí ocenili velkým potleskem nejen  jejich spolužáci při dopoledních představeních, ale také rodiče při večerním programu.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!