Soutěžíme o nej logo e-Twinning

Marek logoV rámci e-Twinningových projektů přišli žáci s námětem, že bychom si mohli vytvořit vlastní logo. Tuto aktivitu jsme rovnou pojali jako soutěž, ve které měli žáci možnost ukázat své grafické nadání a kreativitu. Celkem se do soutěže zapojilo 10 žáků, kteří se nebáli předvést svůj um. Vyhodnocení nebylo snadné a účastnili se ho všichni žáci z e-Twinningového kroužku. Každé logo žáci bodově ohodnotili, a to z hlediska nápaditosti a grafického zpracování.
Po napínavém sčítání bodů se na krásném prvním místě umístil Marek Adamík z 8.B, který do svého loga použil i fotografie z projektů. Druhé místo obsadila Lucie Korvasová z 8.D. Její logo obsahuje výstižný citát popisující smysl e-Twinningových projektů „Pocházíme  z různých zemí a mluvíme různými jazyky, ale naše srdce bijí stejně.“ Na třetím místě se umístila Denisa Burešová z 8.D s logem zeměkoule. Vítězům gratuluji a i ostatním děkuji za pečlivou a snaživou přípravu loga.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!