Sportovní hry žáků 2013

PohárKonečně vítězství nad fotbalisty ze ZŠ Sportovní  Uh. Hradiště. Tradiční účast žáků prvního stupně na letos již 9. ročníku Sportovních her žáků 2013 pořádaných Městem Uherské Hradiště byla velmi úspěšná.
V Malé kopané jsme  ve finále porazili ZŠ Sportovní Uh. Hradiště a skončili ze šesti účastníků na vítězném 1. místě a tímto výkonem navázali na úspěch z okresního kola Mc Donald’s Cupu, kde jsme v letošním roce získali stříbrný pohár. Musíme opět  vyzdvihnout hru útočníka Tomáše Houdka, práci brankaře a i kvalitní hru ostatních hráčů našeho mužstva.
Ve vylosované skupině A se hrály 2 zápasy. Porazili jsme UH Jarošov 3:0 a UH Mařatice  3:1.
Postoupili jsme jako první ve skupině A do semifinále  proti druhému mužstvu ze skupiny B ZŠ UH Větrná, kterou porazili 3:0.
Ve finále jsme se utkali s ZŠ UH Sportovní a zvítězili 1:0.
Šest golů celkově vstřelil Tomáš Houdek.
Žákyně naší školy soutěžily ve vybíjené a vybojovaly po urputném boji a touze po vítězství ze šesti družstev nádherné 4. místo.

Všem blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Sdílejte!