Slovácká softbalová liga pod taktovkou družstev ZŠ Staré Město

softbalVítězstvím v posledním turnaji softbalové ligy na kunovské Mlatevni potvrdili naši žáci úspěšnou sezónu, ve které chlapecké družstvo získalo první místo a dívčí družstvo 5. místo, když se v posledním turnaji probojovala obě družstva do finálového zápasu.
Nejlepší hráči z turnaje měli jet reprezentovat Zlínský kraj na republikové finále do Prahy. Díky nevyzpytatelnému povodňovému počasí se družstvo nezúčastnilo. Doufejme, že i v další sezóně se žáci o postup úspěšně poperou.

Sestava:

chlapci – Janík Marek, Šváček Petr, Kolář Tomáš, Reinberk Jakub, Doseděl Ondřej, Rychlík Michal, Snopek Dalibor, Strenzl Petr, Duda Pavel

dívky – Phamová Sabina, Němcová Veronika, Tesaříková Markéta, Stehlíková Tereza, Šáchová Monika, Matoušková Klára, Snopková Kristýna, Sajblová Johanka

Sdílejte!