Poslední výlet IX.C

Výlet Letos jsme se s naší třídou IX.C vydali na náš poslední společný výlet do Mikulova s doprovodem třídní učitelky Jitky Kardosové a s její kolegyní Janou Slančíkovou. První den při deštivém počasí jsme navštívili Kozí hrádek a Jeskyně Na Turoldu a večer jsme se vyblbli v místní školní tělocvičně. Ve čtvrtek jsme odjeli autobusem do Lednice poznat krásy Lednicko-valtického areálu. Po návštěvě zámeckého skleníku jsme se vydali krátkou turistickou vycházkou k Janovu hradu. Odtud jsme se plavbou lodí dostali ke známému Minaretu a vrátili jsme se zpět do Mikulova. Náročný den jsme zakončili bowlingovým turnajem a klínkem pizzy. Třetí poslední den jsme se vydali na Svatý kopeček, kde jsme zakončili náš společný výlet, který se nám moc líbil.

Šebelová, Šimoníková, Plačková, Malinová, IX.C

Sdílejte!