Prvňáčci v Miloticích

MiloticeI přes nepříznivé počasí se žáci prvních ročníků vydali dne 5.června na školní výlet do Milotic. Letos nám počasí na akce vůbec nepřálo, proto jsme s napětím očekávali, zda-li se výlet vydaří. Počasí se nakonec sice moc neumoudřilo, mraky se nerozehnaly, ale alespoň nám nepršelo, takže pláštěnky a deštníky nakonec nebyly potřeba. Žáci navštívili zámek Milotice, kde oblečeni do dobových kostýmů a za poutavého vyprávění průvodkyně „paní hraběnky“ prožívali atmosféru života na zámku. Poté se děti seznámily se životem v dávných dobách a navštívily interaktivní výstavu v bývalé konírně. Na závěr nás čekal chovatel dravců, který nám přiblížil svým poutavým vyprávěním život dravých ptáků v přírodě. Odvážní jedinci  se mohli nechat s dravcem vyfotografovat. Všichni si výlet nesmírně užili.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!