Výsledky jarního sběru na 1. stupni

V průběhu celého  dubna a května odváželi rodiče a děti velké množství papíru do Sběrných surovin v Uherském Hradišti.
Na dvoře naší školy proběhl sběr papíru v úterý 9. dubna. I v tomto školním roce jsme přihlásili celou naši školu ( I. i II.st.) do EKOSOUTĚŽE, kterou pořádají Sběrné suroviny v Uh. Hradišti, s.r.o. Vítězné školy získají dárky a finanční odměnu. Celkem jsme posbírali na 1.stupni v jarním sběru 17 385 kg papíru. Vítězem jarního sběru se stala třída I.A – 119,1 kg papíru na žáka. 2. místo obsadila třída IV.A– 95,65 kg papíru na žáka a na 3. místě se umístila třída III.A – 74,88 kg papíru na žáka. Další pořadí tříd: V.C, IV.C, III.D, II.A, II.B, III.C, III.B, I.C, I.B, II.C, IV.B, V.B, V.A. Vítězná třída I.A získá dort a třídy na 2. a 3. místě dostanou sladkou odměnu. Výsledky EKOSOUTĚŽE oznámíme na konci školního roku. Všem, kteří se zapojili do sbírání, děkujeme.

Sdílejte!