Statistika 8. ročníku

statistikaV pondělí 27. května proběhla prezentace statistiky žáků 8. ročníků. Žáci si sami zvolili téma a většinou se dotazovali svých spolužáků od 6. do 9. ročníku. Ve svých prezentacích užili nové pojmy jako např. četnost,  relativní četnost v procentech, sestrojovali sloupcové a kruhové diagramy. Důležité bylo vyvodit ávěry z šetření a to také všichni provedli. Tak jsme se mohli dovědět, že nejoblíbenější značka mobilu je Samsung, nejoblíbenější mazlíček je pes, mezi pizzami vede šunková a kluci mají nejvíce modré oči, zatimco děvčata hnědé.  Všichni žáci prokázali, že umí využít svých poznatků v praxi a také svých dovedností z informatiky. Za to byli odměněni potleskem spolužáků.

Prezentace o počítačích – žáci VIII.A

Jak trávíte prázdniny? – žáci VIII.A

Sport – prezentace žáků VIII.A

Dovolená – prezentace žáků VIII.D

Literatura – prezentace žáků VIII.D

Pizza – prezentace žáků VIII.D

Vzdělání a práce – prezentace žáků VIII.B

Motorová vozidla – prezentace žáků 8. ročníku

Auta – prezentace žáků VIII.C

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!