Kovbojové z Beskyd

V pondělí 20. května od ZŠ ve Starém Městě vyrazilo třicet osm malých kovbojů – třeťáků se svými šerifkami do Velkých Karlovic hledat zlaté valouny a honit desperáta.
Za snahu a plnění úkolů ve skupinách Bzučáků, Medvědů Vševědů, Surikat a Černých draků získávali speciální dolary. Každá skupina předvedla svou vlastně vyrobenou vlajku, pokřik a znak. Svou odvahu si mohli vyzkoušet při noční hře. Kovbojové se také vypravili za poznáním do Mlýnské doliny a Dřevěného městečka v Rožnově pod Radhoštěm. Nejvíce si zařádili v bazénech na hotelu Horal. Večer si zazpívali z vlastních zpěvníků country písně a také se naučili country tanec. Velmi je zaujala dramatizace a program Strom a projekce s názvem Šelmy Beskyd, kterou si pro nás připravilo SVČ Klubko. Kovbojové si užili opékání špekáčků, fotbalu, her v přírodě a zdravého vzduchu. Poslední večer své dolary směnili na trhu za lákavé zboží darované od rodičů, za které jim touto cestou moc děkujeme. Na zpáteční cestě jsme se zastavili na  Pustevnách, kde nám počasí nepřálo, a tak jsme si rychle nakoupili poslední suvenýry a vydali se na zpáteční cestu. Domů jsme se vraceli obohaceni novým kamarádstvím, krásnými zážitky a novými zkušenostmi.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!