eTwinning zábavně

V průběhu května jsme se v našem eTwinningovém klubu opět činili. Pokračujeme v úspěšném e-Twinningdopisování s dánskou školou Lind, která se nachází ve městě Herning. Téma předposledního dopisu bylo přiblížit našim vzdáleným kamarádům Českou republiku. Žáci si tak procvičili slovní zásobu týkající se této tématiky, uvedli nejen základní fakta o naší zemi, ale také několik zajímavých míst, která rádi navštěvují.
Na dalším projektu pokračujeme s francouzskou školou College Jean Jaures, se kterou jsme se v dubnu setkali v Praze. Projekt se snaží navázat na společné setkání a upevnit přátelství mezi oběma skupinami. Naše skupinka se v tuto chvíli stala cestovní agenturou, která hledá tři průvodce do Prahy. Žáci si tedy vymysleli název (World Travel Agency), podmínky, které by měl mít kvalitní průvodce a z toho všeho vytvořili poutavé plakáty. Kamarádi z Francie poté natočí video, ve kterém se budou ucházet o místo průvodce a naši žáci se ocitnou v nelehké roli, jelikož budou muset vybrat pouze tři úspěšné kandidáty…

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Sdílejte!