Výsledky soutěže PeckaFilm

Pecka filmCelý měsíc duben jsme všichni měli možnost hlasovat v dětské kreativní soutěži PeckaFilm, kterou pořádá Městské kino Hvězda Uherské Hradiště.Náš druhý stupeň reprezentovaly obrázky na téma „Kino budoucnosti“ od mladých nadějných malířů Evy Miléřové, 6. B, Martina Fornůska, 6. C, Sáry Lukášové, 6. D, Renáty Šťastné, 8. D a Kristýny Uhříčkové, 8. D. Třem z nich se podařilo získat pěkné umístění. Eva Miléřová získala 3. místo ve veřejném internetovém hlasování, obrázky Renáty a Martina zase ohromily odbornou porotu, a tak v konkurenci získala Renáta Šťastná 2. místo a Martin Fornůsek 3. místo.

Nepodařilo se nám ale obhájit prvenství z minulého kola. Naši žáci se chtějí vzdělávat a být o něco chytřejší, nebo chtěli ukázat kamarádské gesto vůči jiným školám, ale tentokrát naše hlasy nestačily na to, abychom jako škola mohli jít zdarma do kina.

Již teď věříme, že se zapojíme i do třetího ročníku soutěže PeckaFilm, který proběhne v novém školním roce. Víme, že mladých talentů máme dost.

Všem zúčastněným děkujeme a výhercům ještě jednou blahopřejeme.

Sdílejte!